Home

tál Titkár magasság molnár csanád dob Ostrom precedens szoros

Kiütötte a DVTK-t a Szeged-Csanád GA – csfoci

Szeged.hu - Se villanyfény, se győzelem: Szeged-Csanád Grosics  Akadémia–Credobus Mosonmagyaróvár TE 0–1
Szeged.hu - Se villanyfény, se győzelem: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Credobus Mosonmagyaróvár TE 0–1

Dobos Csanád - A szkíta Iliász és a végítélet Odüsszeiája - Szkítia Győr

Szeged.hu - Átaludt első félidő vereséget ért: Szentlőrinc SE–Szeged-Csanád  Grosics Akadémia 2–0 (2–0)
Szeged.hu - Átaludt első félidő vereséget ért: Szentlőrinc SE–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–0 (2–0)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Tisztes helytállás a Fradi ellen

Kikapott utolsó felkészülési mérkőzésén a Szeged-Csanád GA | Szeged Ma

9 pont előnnyel vezetjük a tabellát! - VASAS FC

Újabb diadalt aratott a Szeged-Csanád GA! Veretlenül az NB II-es  bajnokságban a hetedik helyen áll a csapatunk – Szegedi hírek | Szeged365
Újabb diadalt aratott a Szeged-Csanád GA! Veretlenül az NB II-es bajnokságban a hetedik helyen áll a csapatunk – Szegedi hírek | Szeged365

Reggeli – Erős Antónia fia, Matyi egy őstehetség dobos – így zenélt  bandájával a Reggeliben
Reggeli – Erős Antónia fia, Matyi egy őstehetség dobos – így zenélt bandájával a Reggeliben

Báloztak a játékvezetőink - Csongrád-Csanád Megyei Játékvezető  Bizottságának hivatalos weboldala
Báloztak a játékvezetőink - Csongrád-Csanád Megyei Játékvezető Bizottságának hivatalos weboldala

Egy pontot elvitt a Pécs – csfoci

Büszkeségeink – A HC Kiskőrös csapatai – HC Kiskőrös

Szeged.hu - Stabil élmezőnyt jelentő győzelem: Tiszakécskei LC–Szeged-Csanád  Grosics Akadémia 0–1 (0–1)
Szeged.hu - Stabil élmezőnyt jelentő győzelem: Tiszakécskei LC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–1 (0–1)

NB II: Szeged-Csanád GA–Budaörsi SC - NSO

NB II: Szeged-Csanád GA–Budafok - NSO

Nem született gól Pécsett, eldőlt, hogy nem jut fel a Szeged-Csanád GA |  Szeged Ma
Nem született gól Pécsett, eldőlt, hogy nem jut fel a Szeged-Csanád GA | Szeged Ma

NB II: Szeged-Csanád GA–Pécsi MFC - NSO

Molnár Dixieland Band Meets John Mortimer LP (EX állapot) - Szeged,  Csongrád-Csanád
Molnár Dixieland Band Meets John Mortimer LP (EX állapot) - Szeged, Csongrád-Csanád