Home

Részben Tolmács szélességi kör gyorskorcsolya váltó elődöntő Megfejtés teher Reagál

Telex: Megnyerte az elődöntőjét, éremért megy a rövidpályás  gyorskorcsolyázók vegyes váltója
Telex: Megnyerte az elődöntőjét, éremért megy a rövidpályás gyorskorcsolyázók vegyes váltója

Rövidpályás gyorskorcsolya női 1000m… | Magyar Olimpiai Bizottság

Telex: Egymást és a szakvezetést is kritizálták a magyar gyorskorcsolyaváltó  tagjai az elődöntős kiesés után
Telex: Egymást és a szakvezetést is kritizálták a magyar gyorskorcsolyaváltó tagjai az elődöntős kiesés után

Liuék távozása után a döntő extrateljesítmény lenne a magyaroktól a vb-n -  Eurosport
Liuék távozása után a döntő extrateljesítmény lenne a magyaroktól a vb-n - Eurosport

Burján Csaba hozzásegíthette volna a címvédéshez a magyar váltót, ha nincs  az óriási balhé egy Kínának beszóló Instagram-posztja miatt
Burján Csaba hozzásegíthette volna a címvédéshez a magyar váltót, ha nincs az óriási balhé egy Kínának beszóló Instagram-posztja miatt

Nem volt magyar döntős a rövidpályás gyorskorcsolya-vb szombati napján | M4  Sport
Nem volt magyar döntős a rövidpályás gyorskorcsolya-vb szombati napján | M4 Sport

Elváltotta magát a címvédő magyar koricsapat, de ami utána jött, az az  igazán kínos | Az online férfimagazin
Elváltotta magát a címvédő magyar koricsapat, de ami utána jött, az az igazán kínos | Az online férfimagazin

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Gyorskorcsolya: miért törtek össze az aranyról szőtt álmok? – „Ez volt  pályafutásom legszörnyűbb napja” | hirado.hu
Gyorskorcsolya: miért törtek össze az aranyról szőtt álmok? – „Ez volt pályafutásom legszörnyűbb napja” | hirado.hu