Home

Elmélkedő Bogyó töredék davis kupa spanyol győzelem Algebra Csúszós A templom

Davis-kupa: Spanyolország a győztes | Sport - Vajdaság MA :: Délvidéki  hírportál
Davis-kupa: Spanyolország a győztes | Sport - Vajdaság MA :: Délvidéki hírportál

A volt Davis Kupa-kapitány is megszólalt Marozsán fantasztikus sikere után  - Sportal.hu
A volt Davis Kupa-kapitány is megszólalt Marozsán fantasztikus sikere után - Sportal.hu

Jani Réka a top 100, a magyar Davis-kupa válogatott a Dk-döntő küszöbén.

Davis-kupa: 172 millió forint – is – a tét Debrecenben - NSO

Davis Kupa: Fucsovics kikapott, 1-1-re áll a tatabányai párharc |  JochaPress.hu
Davis Kupa: Fucsovics kikapott, 1-1-re áll a tatabányai párharc | JochaPress.hu

Változott a címvédő spanyolok kerete a tenisz Davis Kupa döntője előtt

Úgy néz ki, nem is lesz időnk megszokni a Davis-kupa-döntő jelenlegi  formátumát - Eurosport
Úgy néz ki, nem is lesz időnk megszokni a Davis-kupa-döntő jelenlegi formátumát - Eurosport

Mindenkinek sikerül, nekünk nem – Miért képtelenek a magyar játékosok Grand  Slam-tornán négy közé jutni? + videók - Sportal.hu
Mindenkinek sikerül, nekünk nem – Miért képtelenek a magyar játékosok Grand Slam-tornán négy közé jutni? + videók - Sportal.hu

Kiderült, ott lesz-e a spanyolok Davis Kupa-csapatában a világelső spanyol  csodatini
Kiderült, ott lesz-e a spanyolok Davis Kupa-csapatában a világelső spanyol csodatini

A címvédő nélkül, számos esélyessel kezdődik a Davis Kupa málagai döntője |  M4 Sport
A címvédő nélkül, számos esélyessel kezdődik a Davis Kupa málagai döntője | M4 Sport

Davis-kupa: Djokovics mégsem játszik a spanyolok elleni rangadón -

Davis-kupa: Piros Zsombor bámulatos győzelme Torinóban - NSO

Mallorcán vonul vissza az ötszörös Davis-kupa-győztes, Grand Slam-bajnok  spanyol teniszező - Eurosport
Mallorcán vonul vissza az ötszörös Davis-kupa-győztes, Grand Slam-bajnok spanyol teniszező - Eurosport

Spanyol tenisz nagyágyú érkezik Budapestre

Davis-kupa: eldőlt, szerb–horvát csata lesz a döntőért - NSO

A győztes spanyolok is kritizálták a Davis-kupa-döntőt | Új Szó | A  szlovákiai magyar napilap és hírportál
A győztes spanyolok is kritizálták a Davis-kupa-döntőt | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál

Davis-kupa: kikaptak a spanyolok az oroszoktól - NSO

Davis-kupa: 75 százalék az esélyünk a győzelemre – Piros Zsombor -

Ausztrália jutott elsőként Davis-kupa elődöntőjébe - Sportal.hu

Stepánek megverte Almagrót, a cseheké a Davis-kupa

Davis Kupa: továbbjutottak a spanyolok - NSO

Fucsovics vereséget szenvedett a Davis Kupa-selejtezőn

A németek 1938 óta először verték meg a franciákat, Alcaraz nélkül is  nyertek a spanyolok - Eurosport
A németek 1938 óta először verték meg a franciákat, Alcaraz nélkül is nyertek a spanyolok - Eurosport